top of page
tło.jpg
DSCN9757.JPG

mgr Anna Pasieczna (Sadło)

Kim jestem?

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swój czas wolny spędzam z książką lub praktykując uważność na łonie natury.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Swoją wiedzę uzupełniam i pogłębiam w trakcie szkolenia certyfikującego. Psychoterapia poznawczo-behawioralna dynamicznie się rozwija, dlatego biorę udział dodatkowych kursach i szkoleniach, żeby wzbogacać swój warsztat i móc jak najefektywniej udzielać pomocy. Doświadczenie czerpię z pracy jako psycholog w szkole. Moją pracę poddaję superwizji.

 

Dlaczego robię to co robię?

Jeszcze zanim podjęłam decyzję o tym, co chcę studiować, byłam pewna jednego - chciałam pomagać ludziom. Dziś mogę powiedzieć, że ukończenie studiów z psychologii, a teraz szkolenie certyfikujące z psychoterapii, były dobrymi wyborami. Dzięki nim mogę kompetentnie pomagać ludziom na co dzień.

 

Co jest dla mnie ważne?

Ważna jest dla mnie otwartość na drugiego człowieka i przeżywane przez niego emocje. Według mnie to podstawa dobrej relacji, w której na pierwszym miejscu jest wsłuchanie się w potrzeby drugiej osoby i dążenie do jak najlepszego zrozumienia sytuacji, w której się znalazła. Dzięki temu możemy razem wyznaczyć najlepszy dla niej kierunek terapii.

 

Co lubię w swojej pracy?

W swojej pracy lubię to, że mogę robić coś zarówno ciekawego, jak i pożytecznego. Pozytywne efekty interwencji terapeutycznych są dla mnie motorem napędowym do dalszego rozwoju i zgłębiania wiedzy o psychice człowieka. A najbardziej lubię po prostu ludzi.

bottom of page