top of page
tło.jpg

mgr Karolina Łopata

DSC04245.JPG

Kim jestem?

Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Skończyłam studia podyplomowe z zakresu Neuropsychologii Klinicznej, Psychoonkologii i Psychodietetyki. Ukończyłam szkolenie z Terapii Schematu i obecnie jestem w trakcie certyfikacji w tej metodzie.

Prywatnie jestem posiadaczką dwóch kotów oraz wielbicielką rękodzieła i digital paintingu.

 

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Według mnie terapeuta powinien ciągle się doskonalić by być na bieżąco z wiedzą naukową. W mój rozwój zawodowy duży wkład miały ukończone studia podyplomowe organizowane przez Uniwersytet SWPS oraz Uniwersytet Jagielloński. Kilka razy w roku uczestniczę w  konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach dotyczących szeroko rozumianej pomocy psychologicznej. Doświadczenie zdobywam na co dzień w pracy na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej oraz na oddziale Onkologii Klinicznej. Moją pracę superwizuję u doświadczonych psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych.

 

Dlaczego robię to co robię?

Odkąd pamiętam zastanawiałam się nad tym, dlaczego ludzie tkwią w błędnych kołach – dlaczego robią rzeczy, które nie dostarczają im przyjemności, możliwości rozwoju, a mimo to dalej kontynuują te działania. Odpowiedzi na część z tych pytań uzyskałam na studiach psychologicznych przeglądając liczne badania naukowe dotyczące funkcjonowania człowieka. Terapię poznawczo-behawioralną wybrałam właśnie dlatego, że jej skuteczność została gruntownie potwierdzona w badaniach naukowych.

 

Co jest dla mnie ważne?

W swojej pracy cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Ważne jest dla mnie wysłuchanie najbardziej dolegliwych problemów moich pacjentów, a potem ustalenie z nimi indywidualnych celów. Dzięki temu, wspólnie będziemy mieć pewność, że terapia

zmierza we właściwym i satysfakcjonującym kierunku. Niezwykle ważne jest dla mnie to, by pacjent wychodząc z gabinetu otrzymał narzędzia, które pozwolą mu samodzielnie poradzić sobie z trudnościami życia codziennego.

 

Co lubię w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię obserwować efekty współpracy, zarówno te krótko jak i długo terminowe, czyli dostrzegalne zmiany w funkcjonowaniu behawioralnym, emocjonalnym i poznawczym. Lubię wyzwania, a to, że moja praca wymaga indywidualnego podejścia do pacjentów, sprawia, że mogę wykazać się kreatywnością i otwartością.

mgr Iga Zdanowska

DSC04282.JPG

Kim jestem?

Jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, a swoją pracę poddaję superwizji. Ukończyłam szkolenie DBT Comprehensive. Z pasji zajmuję się psychoterapią i neuropsychologią a prywatnie wolne chwile chętnie spędzam pośród natury w towarzystwie rodziny, psa i książki.

 

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Zdobywanie wiedzy rozpoczęłam od studiów psychologicznych na Uniwersytecie Śląskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Poszerzałam ją na kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących w szczególności moich głównych zainteresowań zawodowych czyli psychologii klinicznej, procesów poznawczych oraz psychoterapii. Jednocześnie zdobywałam doświadczenie pracując jako psycholog w szpitalu specjalistycznym.

Dlaczego robię to co robię?

Zapewne każdy potrafi podać pewne sytuacje, w których czuje się bardziej i mniej komfortowo. Ja czuję się dobrze w kontakcie z drugim człowiekiem. Właśnie to skłoniło mnie do podjęcia takiej ścieżki zawodowej, podczas której zdobyłam doświadczenie i szkoliłam się pod okiem specjalistów. Samo rozumienie psychologicznych czynników rządzących zachowaniem i emocjami człowieka nie daje takiej satysfakcji jak pomoc drugiej osobie w przezwyciężeniu doświadczanych trudności. Psychoterapia poznawczo-behawioralna zakłada współpracę dążącą do osiągania celów, pomaga zmniejszyć dyskomfort i uporać się z problemem.

 

Co jest dla mnie ważne?

Bardzo ważny dla mnie jest stały rozwój i otwartość na to, co nowe. W pracy z klientem dużą wagę przykładam do jak najlepszego zrozumienia problemu drugiej osoby tak, by jak najskuteczniej wykorzystać swoje umiejętności podczas terapii. Drogą do zrozumienia jest dobra relacja, uważne i empatyczne słuchanie oraz aktywny udział w spotkaniu. Ważne jest dla mnie, by drugi człowiek czuł się komfortowo oraz by atmosfera spotkania była pomocna w zmierzeniu się z problemem i przeżyciu trudnych chwil. 

 

Co lubię w swojej pracy?

W swojej pracy lubię wyzwania oraz wspólne odkrywanie drugiego człowieka. Każdy z nas jest inny. Różnimy się pod względem przekonań, swoich myśli na temat samego siebie, innych ludzi, świata. Mamy różne oczekiwania i cele. Poznanie drugiego człowieka jest samo w sobie wartością, a możliwość pomocy w przejściu przez trudny czas, lęk, smutek czy konflikt rozwija obie strony tej relacji.

 

Diagnostykę i rehabilitację neuropsychologiczną prowadzę w:

Ośrodku NeuroCare Clinic

Katowice, ulica Pawła Kołodzieja 8; Rejestracja: 539 333 444

Kim jestem?

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swój czas wolny spędzam z książką lub praktykując uważność na łonie natury.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Swoją wiedzę uzupełniam i pogłębiam w trakcie szkolenia certyfikującego. Psychoterapia poznawczo-behawioralna dynamicznie się rozwija, dlatego biorę udział dodatkowych kursach i szkoleniach, żeby wzbogacać swój warsztat i móc jak najefektywniej udzielać pomocy. Doświadczenie czerpię z pracy jako psycholog w szkole. Moją pracę poddaję superwizji.

 

Dlaczego robię to co robię?

Jeszcze zanim podjęłam decyzję o tym, co chcę studiować, byłam pewna jednego - chciałam pomagać ludziom. Dziś mogę powiedzieć, że ukończenie studiów z psychologii, a teraz szkolenie certyfikujące z psychoterapii, były dobrymi wyborami. Dzięki nim mogę kompetentnie pomagać ludziom na co dzień.

 

Co jest dla mnie ważne?

Ważna jest dla mnie otwartość na drugiego człowieka i przeżywane przez niego emocje. Według mnie to podstawa dobrej relacji, w której na pierwszym miejscu jest wsłuchanie się w potrzeby drugiej osoby i dążenie do jak najlepszego zrozumienia sytuacji, w której się znalazła. Dzięki temu możemy razem wyznaczyć najlepszy dla niej kierunek terapii.

 

Co lubię w swojej pracy?

W swojej pracy lubię to, że mogę robić coś zarówno ciekawego, jak i pożytecznego. Pozytywne efekty interwencji terapeutycznych są dla mnie motorem napędowym do dalszego rozwoju i zgłębiania wiedzy o psychice człowieka. A najbardziej lubię po prostu ludzi.

mgr Anna Pasieczna (Sadło)

DSCN9757.JPG
Lidia_006.jpg

dr Lidia Baran

Kim jestem?

Jestem psychologiem, badaczem i nauczycielem akademickim. Praktycznie zajmuję się terapią par, głównie z zastosowaniem terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), ale interesuje mnie również jej łączenie z terapią schematów oraz terapią skoncentrowaną na rozwiązaniach. Dbam o ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty oraz poddawanie swojej pracy regularnej superwizji. Jestem członkiem Association for Contextual Behavioral Science (ACBS) oraz członkiem Zarządu ACBS Polska. Badawczo i praktycznie interesuje mnie terapia par, a prywatnie – fantastyka, taniec i joga.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Skończyłam studia magisterskie i doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, odbyłam staże szkoleniowe na zagranicznych uczelniach oraz ukończyłam studia podyplomowe z zakresu wykorzystania uważności i współczucia w badaniach i psychoterapii. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach dotyczących interesujących mnie nurtów terapeutycznych oraz poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach naukowych.  

 

Dlaczego robię to co robię?

Fascynacja człowiekiem i jego funkcjonowaniem sprawiła, że chciałam być lekarzem i nauczycielem, a ostatecznie zostałam psychologiem i pracownikiem naukowo-dydaktycznym. Wspólne dla tych obszarów jest interesujące mnie od zawsze obserwowanie sposobów działania człowieka i analiza tego, co prowadzi go do podejmowania określonych decyzji czy wybierania tego, co dla niego ważne. Stosując terapię akceptacji i zaangażowania mogę zajmować się tym na co dzień.

 

Co jest dla mnie ważne?

Ważne dla mnie jest uważne słuchanie tego, co ma do powiedzenia druga osoba i zrozumienie, na czym lub na kim najbardziej jej zależy. To pierwszy krok do odkrycia tego, co jest dla kogoś istotne w życiu i jakie działania mogą go przybliżyć do realizacji ważnych celów. Zależy mi też, żeby móc jak najskuteczniej pracować z drugą osobą, stąd ważne jest dla mnie ciągłe rozwijanie się i poszerzanie wiedzy oraz zdobywanie umiejętności.   

 

Co lubię w swojej pracy?

Bycie świadkiem zmiany zachodzącej w drugiej osobie i możliwość towarzyszenia jej w tym procesie to przywilej, który najbardziej cenię w swojej pracy. Ponadto założenia terapii akceptacji i zaangażowania są zgodne ze sposobem, w jaki sama patrzę na świat, co sprawia, że mogę w pracy polegać na tym, co znam, umiem i do czego jestem osobiście przekonana.

Więcej informacji o dr Lidii Baran znajdziecie Państwo na jej stronie internetowej: https://lidiabaran.com/

IMG_4066 Copy (1).JPG

prof. Monika Stojek

Kim jestem?

Jestem psycholożką kliniczną ze specjalizacją w terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Jestem również profesorką w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, gdzie kieruję Laboratorium Badawczym Traumy, Zdrowia i Odżywiania (THriveE Lab). Uważam siebie za „badacza-praktyka”, a moja praca badawcza została ukształtowana przez moje doświadczenia kliniczne w zakresie zaburzeń odżywiania, uzależnień i stresu pourazowego. Posiadam licencję wykonywania zawodu psychologa w Stanach Zjednoczonych, specjalizację w CBT oraz szerokie doświadczenie jako terapeutka i superwizorka kliniczna w amerykańskich instytucjach medycznych.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie? 

Moją dotychczasową wiedzę i doświadczenie psychologiczne zdobywałam z Stanach Zjednoczonych. Magisterium i doktorat w psychologii klinicznej otrzymałam z University of Georgia, roczny staż kliniczny ukończyłam na Medycznym Uniwersytecie Georgii, a dwuletnie stypendium badawczo-kliniczne (postdoctoral fellowship) w Narodowych Instytutach Zdrowia (National Institutes of Health) oraz Uniwersytecie Służb Mundurowych (Uniformed Services University). Następnie przez cztery lata byłam profesorką kliniczną na wydziale psychiatrii Szkoły Medycznej Uniwersytetu Emory.

Jako badacz-praktyk, uważam, że praca kliniczna i nauka są nierozłączne i nawzajem się uzupełniają, dlatego stosuję techniki terapeutyczne poparte dowodami naukowymi. Jestem członkinią kilku stowarzyszeń psychologicznych, w ramach których uczestniczę w konferencjach i dodatkowych szkoleniach, aby moja wiedza psychoterapeutyczna zawsze była „na czasie”. Posiadam również szeroką siatkę innych profesjonalistów, zarówno polskich jak i zagranicznych, z którymi konsultuję się w sprawach klinicznych.  

 

Dlaczego robię to co robię?

Psycholog jest pomocnikiem, a niesienie pomocy drugiemu człowiekowi jest ważną dla mnie wartością. Przy okazji, w psychologii i neuronauce, rozumiemy coraz więcej na temat funkcjonowania mózgu w różnych sytuacjach, co pomaga rozumieć – i zmieniać! – ludzkie zachowanie w sposób wolny od osądu i poparty naukowymi dowodami. Praktyka psychologii pozwala mi więc w sposób harmonijny łączyć serce z rozumem, empatię z wdrażaniem teorii podczas pracy z drugim człowiekiem w procesie zmiany.

 

Co jest dla mnie ważne?

Partnerstwo w procesie terapii i współpraca empiryczna są „gwiazdami polarnymi”, na które zawsze nakierowuję swoją pracę z pacjentami. Pacjenci są ekspertami samych siebie, dlatego ważnym jest dla mnie zobaczenie ich trudności z ich perspektywy. Współpraca empiryczna charakteryzująca terapię poznawczo-behawioralną to wspólne formułowanie hipotez dotyczących zachowań i testowanie tych hipotez, bądź testowanie nowych zachowań przez pacjentów. Ważnym jest dla mnie, aby pacjenci rozumieli dlaczego robimy to, co robimy w procesie terapeutycznym oraz aby mieli poczucie sprawczości na każdym etapie terapii.

 

Co lubię w swojej pracy?

W mojej pracy, każdy dzień jest inny i niesie niepowtarzalne wyzwania, a jednocześnie dzięki strukturze CBT i nakierowaniu na naukę, posiadam mapę i kompas, aby wraz z pacjentami stawiać czoła nowym wyzwaniom. Towarzyszenie pacjentom w metaforycznej podróży procesu zmiany – zmiany zachowań, procesów myślowych, reakcji emocjonalnych, życia – jest przywilejem, który bardzo cenię i który motywuje mnie do tego, żeby zawsze dążyć do ulepszania moich umiejętności w zakresie psychoterapii. 

Kim jestem?

Jestem magistrem psychologii oraz dysponuję udokumentowaną wiedzą z zakresu interwencji
kryzysowej. Ponadto posiadam przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. Prywatnie interesuje mnie dbanie o kondycję fizyczną, pieczenie ciast oraz opiekowanie się zwierzętami.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pracuję w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, w którym pomagam osobom mającym trudności lub wykazującym potrzebę wsparcia w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych (np. kryzysy egzystencjalne, zaburzenia adaptacyjne, konflikty w rodzinie, problemy emocjonalne, przeciążenie psychiczne, rozwód w rodzinie, choroba somatyczna/niepełnosprawność w rodzinie, choroba psychiczna itp.). Ponadto zajmuję się prowadzeniem grup wsparcia dla rodzin zastępczych oraz przeprowadzeniem diagnoz dzieci i młodzieży z wykorzystaniem testów psychologicznych.
Wiedzę oraz doświadczenie zdobywałam w placówkach takich jak hospicjum, dzienny oddział psychiatryczno-rehabilitacyjny, przedszkole oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna, gdzie miałam okazję czerpać naukę od doświadczonych specjalistów oraz spotykać się z osobami z różnymi problemami. Swoją wiedzę poszerzam również podczas szkoleń i konferencji z zakresu interwencji kryzysowej, racjonalnej terapii zachowań oraz ACT-u (terapii akceptacji i zaangażowania).

Dlaczego robię to co robię?

Od zawsze chciałam pomagać innym, a zawód psychologa pozwala mi się w tym działaniu realizować. Człowiek na przestrzeni życia poddawany jest wielu sytuacjom, które mogą być dla niego trudnością albo okazją do uśmiechu. Niezależnie od tego, w której z nich akurat jesteśmy, pragnę być oparciem dla każdego klienta. Jako psycholog, skupiam się na aktywnym słuchaniu stanowiącym niezbędne narzędzie mojej pracy, dzięki któremu mogę nieść pomoc i wsparcie zgodnie z utartym w trakcie sesji celem.

Co jest dla mnie ważne?

Najważniejsze w pracy z drugim człowiekiem jest dla mnie nawiązanie relacji terapeutycznej – my specjaliści, mając ogrom wiedzy i doświadczenia, ale nie nawiązując odpowiedniego kontaktu z drugą osobą, nie będziemy w stanie mu pomóc. Dlatego, to właśnie na nim skupiam się na pierwszych spotkaniach z klientami. Psycholog jest ekspertem od ludzkiej psychiki – zna odpowiednie metody i techniki, natomiast to Państwo są ekspertami samych siebie. W związku z tym, podczas konsultacji psychologicznych, to wspólnie z klientem dążę do osiągnięcia określonych celów, uporania się z trudnościami i podniesienia poziomu ogólnego zadowolenia z siebie i życia.

 

Co lubię w swojej pracy?

W swojej pracy lubię obserwować jak człowiek zmienia się ze spotkania na spotkanie. Czasami możemy mieć wrażenie, że stoimy w miejscu, jednak każde wypowiedziane, przez nas – specjalistów i przez klientów, słowo ma znaczenie. Ponadto mój zawód daje możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia się i poznawania różnych ludzi. Każdy z nas jest inny i właśnie dzięki indywidualnemu podejściu do klienta mogę go lepiej poznać i skutecznie mu pomóc.

mgr Agnieszka Parszcz-Kulińska

image0.jpeg
unnamed.jpg

mgr Zuzanna Ociepka

Kim jestem?

Jestem psychologiem, dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Posiadam również
przygotowanie pedagogiczne. Prywatnie kocham gotować, a wolny czas poświęcam bliskim i
ukochanemu psu.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Studia z zakresu dietetyki skończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, pozwoliło mi to
rozwinąć zainteresowanie zdrowiem człowieka w rozumieniu holistycznym i tak rozpoczęła
się moja przygoda z psychologią. Jednolite studia magisterskie z psychologii ukończyłam na
Uniwersytecie Śląskim, w trakcie ich trwania zdobyłam uprawnienia psychologa nauczyciela.
Ukończyłam również studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwesytecie SWPS. Wciąż
rozwijam swoją wiedzę dzięki szkoleniom z zakresu dietetyki oraz psychodietetyki oraz na
bieżące śledzę literaturę branżową. W swojej praktyce bazuje na EBM.

Dlaczego robię to co robię?

Ponieważ połączenie wiedzy z obszaru żywienia człowieka z wiedzą psychologiczną pozwala
mi mieć realny wpływ na zdrowie, samopoczucie i komfort życia innych ludzi, co daje mi
poczucie spełnienia.

Co jest dla mnie ważne?

W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, wysłuchanie go poznanie jego
historii i potrzeb oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni, dzięki temu zarówno podjęcie
decyzji o zmianach jak i wprowadzenie ich w życie będzie łatwiejsze.

 

Co lubię w swojej pracy?

W swojej pracy cenie sobie kontakt z ludźmi oraz to, że pozwala mi ona na ciągły rozwój.

Projekt bez nazwy.png

mgr Zuzanna Stokłosa

Kim jestem?

Jestem psycholożką i posiadam przygotowanie pedagogiczne pozwalające na pracę z
dziećmi i młodzieżą. Interesuje mnie Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i jestem
członkinią Association for Contextual Behavioral Science. Prywatnie pasjonuje się sztuką i
muzyką. Prowadzę artystycznego instagrama gdzie udostępniam swoje prace, uwielbiam
festiwale, koncerty i muzykę na żywo.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia, na Uniwersytecie Śląskim w
Katowicach, gdzie również zrealizowałam Blok Kształcenia Nauczycielskiego. Skończyłam studia podyplomowe z Terapii ACT i planuję podjąć kolejne. Uczestniczyłam w
kursach i szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej czy pracy z młodym pacjentem.
Największe doświadczenie daje mi praca w liceum i szkole podstawowej, gdzie każdy dzień
przynosi nowe wyzwania i jednocześnie motywuje do ciągłego rozwoju.

Dlaczego robię to co robię?

Nie potrafiłam wyobrazić sobie pracy, w której nie mam kontaktu z ludźmi. Zawsze lubiłam
długie rozmowy, dyskusje i ciekawiła mnie perspektywa drugiej osoby. Myślę, że ta
ciekawość i duże pokłady empatii zaprowadziły mnie na trop psychologii. Studiowanie
bardzo mnie zainspirowało i pokazało, że w życiu nic nie jest całkowicie czarne lub białe.

Co jest dla mnie ważne?

Najważniejsze jest dla mnie doświadczanie wszystkiego co przynosi i oferuje życie.
Smakowanie, poznawanie, odkrywanie oraz realizowanie swoich wartości. W pracy istotne
jest dla mnie stworzenie przestrzeni bezpieczeństwa i akceptacji, w której dążenie do
osiągania celów klienta będzie przebiegało w atmosferze zaufania i otwartości.

 

Co lubię w swojej pracy?

Najbardziej lubię momenty, w których klient dzieli się swoimi nawet najmniejszymi
postępami. Dzięki temu widzę, że zdołałam komuś pomóc, a moja praca ma sens.

Photo 13-7-23, 12 20 12.jpg

dr Karolina Świder

Kim jestem?

Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji, a jednocześnie psychologiem należącym do Polskiego Towarzystwa Psychologii Poznawczo-Behawioralnej. Moja praktyka kliniczna obejmuje współpracę z różnymi grupami wiekowymi. Bazę mojej teoretycznej wiedzy zdobyłam podczas studiów psychologicznych i biologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podczas studiów podyplomowych z Psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS. Uzyskałam tytułu doktora nauk społecznych w zakresie psychologii na Uniwersytecie Radboud w Nijmegen w Holandii. Prywatnie lubię szum morza, szczyty gór i podróże.

Skąd zdobywam wiedzę i doświadczenie?

Dążę do stałego rozwoju i aktualizacji mojego podejścia terapeutycznego, co uwzględnia udział w różnorodnych konferencjach, kursach i szkoleniach, w tym Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Terapii Simontona oraz Racionalnej Terapii Zachowania. Moje doświadczenie zdobywam poprzez pracę indywidualną z klientami oraz odbywanie staży, (m.in. w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Rudzie Śląskiej, Szpitalu Rydgiera w Krakowie, Szpitalu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach oraz w Hospicjum św. Łazarza w Gliwicach). Ponad to, swoją praktykę poddaję regularnej superwizji, co pozwala mi na doskonalenie jakości mojej pracy i przekłada się na lepszą jakość świadczonych usług terapeutycznych.

 

Dlaczego robię to co robię?

Pracuję jako psycholog i psychoterapeuta, ponieważ wierzę w potężny wpływ wsparcia psychologicznego na proces zdrowienia i rozwijania się. Moja główna misja to asystowanie ludziom w odnalezieniu wewnętrznej równowagi, umiejętności, lepszego zrozumienia siebie oraz efektywnego radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami. Ogromną satysfakcję czerpię z obserwowania, jak ludzie osiągają pozytywne zmiany w swoim życiu.

 

Co jest dla mnie ważne?

Najważniejsze jest dla mnie zapewnienie bezpiecznej i wspierającej przestrzeni, w której każdy może otwarcie wyrażać swoje emocje i myśli. Stawiam na indywidualne podejście, dopasowując je do każdej osoby, uwzględniając jej unikalne potrzeby i cele terapeutyczne. Pragnę pomóc zgłaszającym się do mnie osobom osiągnąć drobne zmiany i długotrwałe efekty a przede wszystkim wyposażyć je w niezbędne narzędzia do radzenia sobie z napotkanymi trudnościami.

Co lubię w swojej pracy?

Najbardziej fascynującym aspektem mojej pracy jest przywilej bycia świadkiem transformacji i rozwoju osób, z którymi mam okazję współpracować. Pomaganie im odkrywać ukryte wewnętrzne zasoby, rozwijać umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami i budować zdrowsze relacje stanowi ogromne źródło satysfakcji. Dodatkowo, uwielbiam nieustannie poszukiwać i dostosowywać narzędzia terapeutyczne.

bottom of page